MUDr. Helena Hlaváčková 

 

 Interní a diabetologická ordinace 

 

 

 

Interní medicína se zabývá diagnózou a nechirurgickou léčbou nejen vnitřních orgánů. Internista musí mít přehled o velkém množství chorob, na rozdíl od praktického lékaře je ale specializovanější a v rámci svých znalostí by měl poskytnout kvalitnější péči.

Na interně v Klatovech provádíme předoperační vyšetření, vyšetření před lázeňskou léčbou, ale i vyšetření a diagnostiku vnitřních chorob. Léčba následně, pokud je to zapotřebí, pokračuje u jednoho z úzce specializovaných odborníků, s nimiž spolupracujeme – kardiolog, gastroenterolog, endikrinolog, pulmolog, neurolog, ortoped, chirurg atd.

K dispozici máme technicky vyspělou akreditovanou laboratoř BioLab, v níž můžeme vykonávat moderní vyšetřovací metody. A to hlavně laboratorní, ale také rentgen, počítačovou tomografii (CT), nukleární medicínu a další v České republice dostupné metody. Při komplikovaných onemocněních spolupracujeme s plzeňskou a pražskou klinikou.

U pacientů se sníženou schopností chůze využíváme dopravní sanitní společnost, která pacienty doma vyzvedne a přiveze do ordinace. Tito pacienti jsou poté, podobně jako pacienti, které přiveze rodinný příslušník, zváni do ordinace přednostně. A to proto, abychom vyšli vstříc nejenom pacientovi, ale také řidiči sanitního vozu, popř. rodinného příslušníka, který nemůže trávit příliš času mimo své pracoviště. Po domluvě je možná také návštěva s eventuálním odběrem krve u domácího lůžka pacienta.

 

 

Spolupracujeme s pojišťovnami

INTERDIA s.r.o.

Interní a diebetologická ambulance

MUDr.Helena Hlaváčková

IČ: 29164125

 

SÍDLO FIRMY

Malá Víska 85 Vrhaveč
339 01 Klatovy

Firma INTERDIA s.r.o. je vedená pod spisovou značkou C 28244 u Krajského soudu v Plzni. Firma byla zapsaná dne 3.1.2013.

KONTAKTY DO ORDINACE

tel: +420 376 323 267

mobil: +420 605 959 883

e-mail: info@interdia.cz

 

ORDINACE

Nádražní 844
Klatovy 3
339 01

MAPA